TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky
TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky

www.techgreen.cz

TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky
Traktory a sekačky Murray Sekačky Snapper Sekačky Simplicity Traktory Branson Zahradní technika
Novinky

Dne 3.9.2018 jsme se stali obchodním partnerem společnosti STIGA v oblast prodeje i servisu.Velice se těšíme na Vaši návštěvu,kde jsme plně připraveni nabídnout Vám nejen zahradní techniku a náhradní díly,ale i železářské zboží a různé domácí potřeby.

Najdete nás na adrese Aloise Nováka 11-Strančice

Kontakt

TechGreen s.r.o. - prodej a servis zahradní a komunální techniky
Aloise Nováka 11 -- Strančice

251 63

Tel.: Prodejna 323 601 922

Tel.: Servis 724 975 848

Mob.tel.777 311 075


E-mail:

info@techgreen.cz

techgreen@seznam.cz,

web: www.techgreen.cz

Úvod -> NABÍDKA STROJŮ -> Fiskars – zahradní nářadí

Fiskars – ruční zahradní nářadí

Fiskars je známá švédská firma, jejíž tradice sahá až do 17.století. Dlouhodobě se zaměřuje na kvalitní zahradní nářadí i zahradní techniku. Investuje do vývoje inovací a nebojí se zavádět novinky. Firma má svůj specifický oranžovo-černý design a hlavně vyrábí opravdu promyšlené zahradní nářadí. Nejznámější jsou sekery Fiskars, zahradní nůžky, pákové nůžky, hrábě, lopaty, krompáče, rýče, vidle, ruční pilky, lopatky nebo motyčky.

Nářadí do lesa

Kromě zahradního nářadí nabízí také zahradní techniku (sekačky, kultivátory, vrtáky apod.), nářadí do lesa (sapiny, mačety, kleště na klády aj.) či nářadí na sníh. Máte na výběr z různých typů nářadí, ale hlavně se můžete spolehnout na kvalitu veškerého nářadí. Fiskars dlouhodobě buduje dobré jméno firmy a jejich výrobky jsou opravdu špičkové. Dobře se s nimi pracuje a vydrží dlouhá desetiletí. Firma Fiskars také postupně rozšiřuje svůj záběr a dnes již vyrábí také pracovní rukavice, nože, domácí potřeby apod. Základem ale zůstává zahradní nářadí.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies