TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky
TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky

www.techgreen.cz

TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky
Traktory a sekačky Murray Sekačky Snapper Sekačky Simplicity Traktory Branson Zahradní technika
Novinky

Dne 3.9.2018 jsme se stali obchodním partnerem společnosti STIGA v oblast prodeje i servisu.Velice se těšíme na Vaši návštěvu,kde jsme plně připraveni nabídnout Vám nejen zahradní techniku a náhradní díly,ale i železářské zboží a různé domácí potřeby.

Najdete nás na adrese Aloise Nováka 11-Strančice

Kontakt

TechGreen s.r.o. - prodej a servis zahradní a komunální techniky
Aloise Nováka 11 -- Strančice

251 63

Tel.: Prodejna 323 601 922

Tel.: Servis 724 975 848

Mob.tel.777 311 075


E-mail:

info@techgreen.cz

techgreen@seznam.cz,

web: www.techgreen.cz

Úvod -> NABÍDKA STROJŮ -> Briggs & Stratton

Prodej a servis Briggs & Stratton

3-letá záruka na motory VANGUARD Briggs Stratton.

Briggs & Stratton Commercial Power oznamuje, že na vybrané vzduchem chlazené benzínové motory Vanguard™ je poskytována globální 3-letá záruka pro běžné i profesionální použítí.

Motory Vanguard ™ nastavují nové celosvětové měřítko výkonnosti pro vzduchem chlazené benzínové motory na profesionálním trhu

Briggs & Stratton, firma s více než stoletou tradicí, je první výrobce malých 4-taktních vzduchem chlazených motorů pro profesionální použití poskytující standardně 3-letou globální záruku.

Briggs & Stratton přistoupil k prodloužení záruky na základě mnohaletého hodnocení spolehlivosti motorů Vanguard. Tyto výsledky byly vynikající. Briggs & Stratton důvěřuje konstrukci a kvalitě provedení těchto motorů natolik, že se rozhodl stát se prvním výrobcem malých vzduchem chlazených benzínových motorů, který nabídne 3-letou záruku i na profesionální použití.

Technici Briggs & Stratton důvěřují kvalitě zpracování a konstrukci motorů VANGUARD natolik, že záruku prodloužili i na tak náročných trzích jako je Afrika, Indie, Rusko, kde na motory jsou kladeny mnohem větší provozní nároky.

Nová záruční doba na motory Vanguard™ je platná pro zařízení prodaná od 1. července 2010 dále.
Prodlouženou 3-letou záruku nijak neomezuje ani to, že na ostatní části stroje či na stroj jako celek výrobce poskytuje záruku kratší.

Motory Vanguard od Briggs & Stratton však nejsou určeny pouze pro profesionální klientelu. Motory Vanguard často naleznete i ve strojích prodávaných do privátní či chcete-li do hobby sféry.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies