TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky
TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky

www.techgreen.cz

TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky
Traktory a sekačky Murray Sekačky Snapper Sekačky Simplicity Traktory Branson Zahradní technika
Novinky

Dne 3.9.2018 jsme se stali obchodním partnerem společnosti STIGA v oblast prodeje i servisu.Velice se těšíme na Vaši návštěvu,kde jsme plně připraveni nabídnout Vám nejen zahradní techniku a náhradní díly,ale i železářské zboží a různé domácí potřeby.

Najdete nás na adrese Aloise Nováka 11-Strančice

Kontakt

TechGreen s.r.o. - prodej a servis zahradní a komunální techniky
Aloise Nováka 11 -- Strančice

251 63

Tel.: Prodejna 323 601 922

Tel.: Servis 724 975 848

Mob.tel.777 311 075


E-mail:

info@techgreen.cz

techgreen@seznam.cz,

web: www.techgreen.cz

Úvod -> NABÍDKA STROJŮ -> World

World – nejlepší čínská zahradní technika

Společnost World je jednou z největších výrobců zahradní motorové techniky v Číně. Od ostatních se však odlišuje tím, že výrazně investuje do výzkumu a vývoje (45 vývojových inženýrů) a navíc vlastní několik významných certifikátů kvality. Ikdyž je World čínskou firmou, jedná se o opravdu kvalitní zahradní techniku. Produkty jsou exportovány nejen do Evropy, ale také do USA a Austrálie. Obecný cíl společnosti je vyrábět kvalitní zahradní techniku, která vydrží dlouhá léta.

Firma Jiangsu World Plant Protecting Machinery Co., Ltd (zkráceně World) vyrábí sekačky na trávu, zahradní traktory, kultivátory, vertikutátory, sněhové frézy i štípače polen. Hlavní zaměření je výroba sekaček. Sekačky World můžete koupit pro různé účely – pro domácí sekání trávy jednou za dva týdny i profesionální sekačky na každodenní sekání. Vzhledem ke kvalitě a životnosti je koupíte za velmi výhodné ceny. To platí i pro další zahradní motorovou techniku. World je jednoduše čínský spolehlivý výrobce zahradní techniky.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies