TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky
TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky

www.techgreen.cz

TechGreen - prodej a servis zahradní a komunální techniky
Traktory a sekačky Murray Sekačky Snapper Sekačky Simplicity Traktory Branson Zahradní technika
Novinky

Vážení zákazníci,Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu zahradní techniky STIGA v Mnichovicích,Masarykovo nám.729.Těšíme se na Vaši návštěvu

Kontakt

TechGreen s.r.o. - prodej a servis zahradní a komunální techniky
Aloise Nováka 11 -- Strančice

251 63

Tel.: Prodejna Strančice 323 601 922

Tel.: Servis 727 975 848

Tel.: Servis 724 777 904

Mob.tel.:. 777 311 075

Tel.: Prodejna STIGA Mnichovice 777 311 144


E-mail:

info@techgreen.cz

techgreen@seznam.cz,

web: www.techgreen.cz

Úvod -> NABÍDKA STROJŮ -> Karsit

Karsit

V této sekci vám nabízíme kvalitní a cenově dostupné zahradní traktory české výroby – zahradní traktory KARSIT. Česká firma Karsit vyrábí tyto zahradní sekačky již od roku 1996 a vytvořila si ve světě zahradní techniky dobré jméno. Její zahradní traktory se prodávají nejen pod značkou KARSIT, ale také pod dalšími obchodními jmény - Toro, Wolf Garten, IFGM nebo AMA.

Zahradní traktory KARSIT – typy a kvalita

Česká firma KARSIT vyrábí zahradní traktory různých typů. Můžete si vybrat z několika všestranných a snadno ovladatelných modelů. Váš výběr traktoru ovlivní vaše konkrétní potřeby a požadavky na zahradní traktor. Základní rozdíly mezi jednotlivými typy jsou v typu motoru a převodovky, záběru sečení, typu sekací jednotky či v šasi. KARSIT se zaměřuje na kvalitu. Proto jsou do traktorů montovány komponenty světové extratřídy od osvědčených firem - Briggs&Stratton, Tuff Torq, Warner Electric, Seat aj.

Zahradní traktory KARSIT – použití a výhody

Zahradní traktory KARSIT jsou ideální k pravidelnému sečení trávníku. Zajistí vám pohodlnou údržbu na zahradě, ale i ve větších areálech, ve firmách, v obci či na fotbalovém hřišti. Samotné sekací stroje můžete ještě doplnit o nejrůznější příslušenství. Zahradní traktory jsou použitelné po celý rok. Mezi hlavní přednosti patří rychlost sečení, výborná dostupnost a jednoduché ovládání stroje.

Máte-li zájem o koupi či o více informací, kontaktujte nás. Rádi a ochotně zodpovíme vaše dotazy a poradíme vám. Těšíme se na spolupráci!

K 13/92H MAXI CUT 
K 15/92H MAXI CUT 
K 15/92H MAXI CUT
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies